WYG Consulting

part of the WYG group

Home Page | Usługi | Szkolenia | Szkolenia Otwarte 

Program

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych

Kontakt

ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI OD ANALIZY POTRZEB SZKOLENIOWYCH DO OCENY EFEKTYWNOŚCI – Specjaliści

ZAPISZ SIĘ

Jak organizować szkolenia, które przynoszą efekty? Takie pytanie stawia sobie wiele firm. „Zarządzanie szkoleniami” pokazuje w jaki sposób można sprawić, aby szkolenia stanowiły zyskowną inwestycję. W czasie warsztatów uczestnicy poznają narzędzia wspomagające główne etapy organizacji szkoleń. Zgodnie z cyklem szkoleniowym zaczynamy od rozpoznawania potrzeb szkoleniowych i poprzez planowanie, budżetowanie, dochodzimy do oceny jego efektywności.

CEL SZKOLENIA

ADRESACI SZKOLENIA

Pracownicy działu szkoleń, osoby zajmujące się analizą potrzeb szkoleniowych, organizacją i oceną efektywności szkoleń i wspierają zarządzanie szkoleniami w firmie.

– Dostarczenie podstawowej wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych do planowania i organizacji działań szkoleniowych oraz ich ewaluacji

– Poszerzenie wiedzy dotyczącej rozwoju i kształcenia pracowników

– Poznanie narzędzi zwiększających skuteczność zarządzania szkoleniami

– Rozwój kompetencji działu szkoleń

METODY SZKOLENIOWE

– Studia przypadków z praktyki rynku

– Ćwiczenia praktyczne

– Dyskusje moderowane

TRENER PROWADZĄCY

Adrianna Filiks – doświadczony trener (ponad 2500 godzin szkoleniowych zrealizowanych tylko w ciągu ostatnich 4 lat), wykładowca akademicki, ekspert ZZL i coach, wieloletnia dyrektor personalna, z ponad 20-letnią praktyką zawodową w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Z wykształcenia psycholog organizacji i pracy, absolwentka EMBA. Jest ekspertem w zakresie badania i wdrażania strategicznych obszarów ZZL, w tym zarządzania zamianą i motywowania, a także procesów rekrutacji, adaptacji, rozwoju i zarządzania karierą w firmie. Autorka wielu artykułów w prasie branżowej, współautorka opracowań i podręczników. Pasjonuje się tematyka związaną z zarządzaniem różnorodnością pokoleniową w organizacji oraz charakterystyką pokoleń na obecnym rynku pracy.

CENA: 675 netto + (23% VAT) - infromacje na temat płatnośći kliknij tutaj. 

DATA: Wkrótce (dostępne również w formie szkoleń zamknietych)

LOKALIZACJA: WARSZAWA

CZAS TRWANIA: 1 DZIEŃ

 
X

Wpisz hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami:

Błędne hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami.