WYG Consulting

part of the WYG group

Home Page | Usługi | Szkolenia | Szkolenia Otwarte 

Program

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych

Kontakt

SYSTEMOWE ZARZĄDZANIE KOMPETENCJAMI PRACOWNIKÓW W ORGANIZACJI

ZAPISZ SIĘ

Kapitałem każdej firmy są tworzący ją ludzie a dokładnie wiedza, umiejętności i postawy jakie wnoszą w realizację zadań kluczowych dla realizacji jej celów biznesowych. To przekonanie każe nam szukać sposobów na racjonale zarządzanie tym kapitałem, tworzenie i wdrażanie modeli zarządzania kompetencjami oraz praktycznych narzędzi wspierających dopasowanie i trwały rozwój kompetencji kluczowych dla zadań.

CEL SZKOLENIA

ADRESACI SZKOLENIA

– Menedżerowie i pracownicy działów personalnych, zainteresowani tematyką modeli kompetencyjnych i ich zastosowaniu w praktyce organizacyjnej.

– Menedżerowie i pracownicy działów personalnych planujących wprowadzenie systemowych rozwiązań w zakresie rekrutacji, oceny i rozwoju pracowników.

Szkolenie to da Ci możliwość poznania i analizy kompleksowych rozwiązań użytecznych w zakresie tworzenia profili kompetencyjnych w organizacji a także systemowego podejścia do ich pozyskiwania i rozwoju. Odpowiesz sobie na pytania jak powinien wyglądać efektywny system zarządzania kompetencjami, jakie narzędzia wzmocnią jego skuteczność. Poznasz rozwiązania pozwalające na racjonalne i konsekwentne zarządzanie wiedzą, umiejętnościami i postawami pracowników w całym ich cyklu życia w organizacji.

METODY SZKOLENIOWE

– Case studies

– Analiza materiału filmowego

– Ćwiczenia praktyczne

– Mini wykłady

– Dyskusja, omówienie w grupie

TRENER PROWADZĄCY

Aneta Rogowska – psycholog, trener rozwoju kompetencji społecznych, osobistych i menedżerskich, konsultant z ponad 15-letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów doradczo-wdrożeniowych w zakresie diagnozy strategicznej obszaru HR, tworzenia strategii rozwoju Zasobów Ludzkich w organizacji, a w tym zwłaszcza projektowania i wdrażania systemów ocen okresowych, modelów kompetencji oraz audytu kompetencyjnego. Od lat związana także z organizacjami pozarządowymi jako trenerka i edukatorka w zakresie profilaktyki, diagnozy i leczenia psychologicznych chorób cywilizacyjnych takich jak stres, depresja, wypalenie zawodowe i pracoholizm oraz w obszarze przeciwdziałania dyskryminacji w zatrudnieniu.

CENA: 1350 netto + (23% VAT) - infromacje na temat płatnośći kliknij tutaj. 

DATA: Wkrótce (dostępne również w formie szkoleń zamknietych)

LOKALIZACJA: WARSZAWA

CZAS TRWANIA: 2 DNI

 
X

Wpisz hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami:

Błędne hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami.