WYG Consulting

part of the WYG group

Home Page | Usługi | Szkolenia | Szkolenia Otwarte 

Program

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych

Kontakt

PSYCHOLOGICZNE PROBLEMY WSPÓŁCZESNEJ ORGANIZACJI: STRES, WYPALENIE ZAWODOWE, PRACOHOLIZM, DEPRESJA

ZAPISZ SIĘ

Do niedawna kluczowym aspektem analizy funkcjonowania człowieka w pracy była jego efektywność w realizacji celów zawodowych. Współczesne tendencje w psychologii pracy zajmują się także ogólno pojętą kondycją pracownika, jego satysfakcją i kosztem psychologicznym jaki wiąże się z rosnącymi wymaganiami środowiska pracy. Stres, wypalenie zawodowe, depresja czy pracoholizm to istotne zjawiska wpływające na samopoczucie i efektywność zawodową pracowników w organizacji. Problemy te są coraz powszechniejsze dotyczą zarówno jednostki, jej otoczenia społecznego jak i pracodawcy, pociągając za sobą określone koszty.

CEL SZKOLENIA

ADRESACI SZKOLENIA

Menedżerowie i pracownicy działów personalnych, zainteresowani tematyką przeciwdziałania i rozwiązywania problemów związanych z psychologicznymi wyzwaniami współczesnej organizacji.

Szkolenie to da Ci możliwość poznania i rozumienia mechanizmów stresu organizacyjnego, pracoholizmu, wypalenia zawodowego i depresji. Nauczysz się rozpoznawać symptomy tych problemów, przeanalizujesz przyczyny i skutki. Odpowiesz sobie na pytania jak budować przyjazne środowisko pracy i przeciwdziałać psychologicznym chorobom cywilizacyjnym w miejscu pracy. Dowiesz się także jak reagować, jeśli te problemy wystąpią.

METODY SZKOLENIOWE

– Case studies

– Ćwiczenia praktyczne

– Mini wykłady

– Dyskusja, omówienie w grupie

TRENER PROWADZĄCY

Aneta Rogowska – psycholog, trener rozwoju kompetencji społecznych, osobistych i menedżerskich, konsultant z ponad 15-letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów doradczo-wdrożeniowych w zakresie diagnozy strategicznej obszaru HR, tworzenia strategii rozwoju Zasobów Ludzkich w organizacji, a w tym zwłaszcza projektowania i wdrażania systemów ocen okresowych, modelów kompetencji oraz audytu kompetencyjnego. Od lat związana także z organizacjami pozarządowymi jako trenerka i edukatorka w zakresie profilaktyki, diagnozy i leczenia psychologicznych chorób cywilizacyjnych takich jak stres, depresja, wypalenie zawodowe i pracoholizm oraz w obszarze przeciwdziałania dyskryminacji w zatrudnieniu.

CENA: 1350 netto + (23% VAT) - infromacje na temat płatnośći kliknij tutaj. 

DATA: Wkrótce (dostępne również w formie szkoleń zamknietych)

LOKALIZACJA: WARSZAWA

CZAS TRWANIA: 2 DNI

 
X

Wpisz hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami:

Błędne hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami.