WYG Consulting

part of the WYG group

Outplacement

Home Page | Usługi | Outplacement 

Baza wiedzy

wsparcie

w zmianie

i rozwoju kariery

Projekty

Unijne

Kontakt

Od ponad 17 lat świadczymy kompleksowe wsparcie dla organizacji będących w okresie zmian i redukcji personelu: wspieramy zarówno osoby odchodzące grupowe i indywidualne programy outplacementowe oraz coaching kariery) jak i pozostające w organizacji zarządzanie zmianą.

 

Nasze usługi mają na celu zminimalizowanie negatywnych skutków procesów restrukturyzacyjnych, bowiem rzetelnie przygotowany proces zmiany i redukcji kadry oraz wsparcie dla pracowników odchodzących nie tylko poprawia wizerunek firmy, ale także łagodzi burzliwy proces przemian i dostosowywania się organizacji do nowej sytuacji, a także pomaga zapobiec potencjalnym konfliktom.

 

Oferujemy:

 

• Szkolenia zamknięte dla menedżerów: Zarządzania Zmianą, Proces odchodzenia pracowników, Komunikowanie zmian, Zarządzanie zespołem w procesie zmian, Rozmowy separacyjne

(dla menadżerów bezpośrednio zaangażowanych we wręczanie wypowiedzeń).

• Indywidualne programu Zmiany i Rozwoju Kariery (coaching kariery)

• Outplacement grupowy

 

Nasze doświadczenie w realizowaniu tego typu projektów sięga końca lat 90-tych – kiedy to jeszcze jako IMC Kariera staliśmy się pionierem w propagowaniu outplacementu i wspieraniu działań osłonowych dla pracowników zwalnianych z sektora prywatnego w Polsce. Od tego czasu przeprowadziliśmy już ponad 380 projektów, a wsparciem doradczym w zakresie planowania kariery i wyjścia na rynek pracy objęliśmy ponad 12 tysięcy osób.

 

Nasi klienci to firmy z wielu branż w tym z bankowości, dóbr szybko zbywalnych, chemicznej, farmaceutycznej, przemysłowej, IT i wielu innych (np. turystyki, transportu, logistyki czy energetyki). Zapraszamy do zapoznania się z listą firm, które skorzystały z naszych usług  i współpracy.

 

Uczestników naszych projektów zapraszamy do: BAZA WIEDZY, Program Zmiany i Rozwoju Kariery

 

 

 

 

 

 
X

Wpisz hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami:

Błędne hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami.