WYG Consulting

part of the WYG group

Home Page | Usługi | Szkolenia | Szkolenia Otwarte 

Program

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych

Kontakt

MOTYWOWANIE JAKO CZYNNIK SUKCESU W ZARZĄDZANIU

ZAPISZ SIĘ

Wyobraź sobie, że uwielbiasz swoją pracę. Codziennie rano budzisz się z uśmiechem na twarzy, swoje zadania wykonujesz z zaangażowaniem i pasją, zaś każdą pojawiającą się trudność traktujesz jako wyzwanie. Któregoś dnia jeden z Twoich współpracowników zaczyna jednak narzekać – że praca nudna i mało rozwojowa, że szef nie docenia Waszej pracy, że dawno nie było zasłużonej bądź co gorsza obiecanej podwyżki. Będziesz się starał przekonać marudera, że nie ma racji? A co jeśli po przeanalizowaniu argumentów narzekacza uznasz jednak, że ma on trochę racji? Jak długo będziesz jeszcze przychodził pracy z uśmiechem na twarzy? Jak długo uda Ci się utrzymać dotychczasową motywację do pracy?

 

Istnieje wiele sposobów motywowania pracowników, a każdy z liderów ma swój własny, wypracowany przez lata styl zarządzania zespołem. Istnieją jednak pewne elementy, które powinny mieć miejsce w trakcie rozwiązywania problemów związanych z motywacją /a raczej z jej brakiem/, jeśli chcemy rozwiązać rzeczywisty, a nie pozorny problem.

CEL SZKOLENIA

ADRESACI SZKOLENIA

Warsztat przeznaczony jest dla menedżerów działów personalnych, HR Biznes Partnerów, pracowników działu HR oraz dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką skutecznego motywowania.

– Dostarczenie podstawowej wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych do projektowania systemów motywacji w oparciu o technikę badania potrzeb z uwzględnieniem realnych możliwości firmy.

– Przekazanie zasad dotyczących komponowania składników systemu motywacyjnego, aby ich portfel spełniał oczekiwania pracowników i motywował do osiągania celów organizacji.

– Nabycie umiejętności skonstruowania kwestionariusza do Badania Motywacji i Satysfakcji pracowników.

– Rozwinięcie kompetencji w zakresie skutecznej motywacji.

– Rozpoznanie osobistych potencjałów wynikających z typu temperamentu oraz określenie czynników motywacyjnych wynikających z danego typu temperamentu.

– Nastawienie na otwartą komunikację i właściwy przepływ informacji jako elementu najbardziej motywacyjnego dla pracowników.

– Zdobycie praktycznej wiedzy na temat wpływu różnic pokoleniowych na motywację jednostki.

– Poznanie własnych preferencji w zakresie stosowanych czynników motywacji.

METODY SZKOLENIOWE

– Mini-wykład

– Ćwiczenia grupowe

– Studia przypadków

– Praktyczne ćwiczenia warsztatowe

TRENER PROWADZĄCY

Adrianna Filiks – doświadczony trener (ponad 2500 godzin szkoleniowych zrealizowanych tylko w ciągu ostatnich 4 lat), wykładowca akademicki, ekspert ZZL i coach, wieloletnia dyrektor personalna, z ponad 20-letnią praktyką zawodową w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Z wykształcenia psycholog organizacji i pracy, absolwentka EMBA. Jest ekspertem w zakresie badania i wdrażania strategicznych obszarów ZZL, w tym zarządzania zamianą i motywowania, a także procesów rekrutacji, adaptacji, rozwoju i zarządzania karierą w firmie. Autorka wielu artykułów w prasie branżowej, współautorka opracowań i podręczników. Pasjonuje się tematyka związaną z zarządzaniem różnorodnością pokoleniową w organizacji oraz charakterystyką pokoleń na obecnym rynku pracy.

CENA: 1350 netto + (23% VAT) - infromacje na temat płatnośći kliknij tutaj. 

DATA: Wkrótce (dostępne również w formie szkoleń zamknietych)

LOKALIZACJA: WARSZAWA

CZAS TRWANIA: 2 DNI

 
X

Wpisz hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami:

Błędne hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami.