WYG Consulting

part of the WYG group

Home Page | Usługi | Szkolenia | Szkolenia Otwarte 

Program

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych

Kontakt

MONITORING I KONTROLA FUNKCJI PERSONALNEJ W ORGANIZACJI

ZAPISZ SIĘ

Racjonalne zarządzanie to proces składający się z planowania i formułowania celów, organizowania i kierowania ich realizacją oraz monitorowania i kontroli efektów. Ten ostatni element procesu zarządzania wymaga szczególnej uwagi już na etapie planowania. Skuteczna kontrola wymaga bowiem narzędzi, które staną się elementem systemowym, pomogą nam nie tylko w codziennej ocenie skutków działania ale też umożliwią dostrzeżenie zagrożeń i wyeliminowanie ryzyk już na wczesnym etapie ich powstawania.

CEL SZKOLENIA

ADRESACI SZKOLENIA

Specjaliści działów personalnych, zainteresowani tematyką kontroli efektywności funkcji HR w organizacji.

Celem szkolenia jest przegląd wskaźników i mierników efektywności procesów HR w organizacji a także nabycie umiejętności projektowania narzędzi do ich regularnego monitorowania Dowiesz się także jak wyciągać wnioski z analizy wskaźników i stawiać diagnozy w oparciu o nie.

METODY SZKOLENIOWE

– Case studies

– Ćwiczenia praktyczne

– Mini wykłady

– Dyskusja, omówienie w grupie

TRENER PROWADZĄCY

Aneta Rogowska – psycholog, trener rozwoju kompetencji społecznych, osobistych i menedżerskich, konsultant z ponad 15-letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów doradczo-wdrożeniowych w zakresie diagnozy strategicznej obszaru HR, tworzenia strategii rozwoju Zasobów Ludzkich w organizacji, a w tym zwłaszcza projektowania i wdrażania systemów ocen okresowych, modelów kompetencji oraz audytu kompetencyjnego. Od lat związana także z organizacjami pozarządowymi jako trenerka i edukatorka w zakresie profilaktyki, diagnozy i leczenia psychologicznych chorób cywilizacyjnych takich jak stres, depresja, wypalenie zawodowe i pracoholizm oraz w obszarze przeciwdziałania dyskryminacji w zatrudnieniu.

CENA: 1350 netto + (23% VAT) - infromacje na temat płatnośći kliknij tutaj. 

DATA: Wkrótce (dostępne również w formie szkoleń zamknietych)

LOKALIZACJA: WARSZAWA

CZAS TRWANIA: 2 DNI

 
X

Wpisz hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami:

Błędne hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami.