WYG Consulting

part of the WYG group

Home Page | Usługi | Szkolenia | Szkolenia Otwarte 

Program

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych

Kontakt

KOMPETENCYJNY OPIS STANOWISK PRACY W PRAKTYCE

ZAPISZ SIĘ

Kapitałem każdej firmy są tworzący ją ludzie a dokładnie wiedza, umiejętności i postawy jakie wnoszą w realizację zadań kluczowych dla realizacji jej celów biznesowych. Podstawowym elementem zarządzania kompetencjami pracowników na każdym etapie ich rozwoju w organizacji powinien być kompetencyjny opis stanowiska pracy. Jest to narzędzie służące efektywności zarządzania zasobami ludzkimi, komunikacji i planowaniu rozwoju Dlatego tak ważne jest aby zainwestować czas w przygotowanie użytecznych opisów stanowisk.

CEL SZKOLENIA

ADRESACI SZKOLENIA

Specjaliści działów personalnych, zainteresowani tematyką metodologii tworzenia opisów stanowisk pracy i ich zastosowaniu w praktyce organizacyjnej.

Szkolenie to da Ci możliwość zapoznania się z metodologią tworzenia opisów stanowisk pracy z uwzględnieniem profili kompetencyjnych stanowisk. Dowiesz się dlaczego i jak wykorzystywać opisy stanowisk w procesach organizacyjnych, zaczynając od rekrutacji i selekcji poprzez ocenę i rozwój, motywowanie i zarządzanie karierą.

METODY SZKOLENIOWE

– Case studies

– Ćwiczenia praktyczne

– Mini wykłady

– Dyskusja, omówienie w grupie

TRENER PROWADZĄCY

Aneta Rogowska – psycholog, trener rozwoju kompetencji społecznych, osobistych i menedżerskich, konsultant z ponad 15-letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów doradczo-wdrożeniowych w zakresie diagnozy strategicznej obszaru HR, tworzenia strategii rozwoju Zasobów Ludzkich w organizacji, a w tym zwłaszcza projektowania i wdrażania systemów ocen okresowych, modelów kompetencji oraz audytu kompetencyjnego. Od lat związana także z organizacjami pozarządowymi jako trenerka i edukatorka w zakresie profilaktyki, diagnozy i leczenia psychologicznych chorób cywilizacyjnych takich jak stres, depresja, wypalenie zawodowe i pracoholizm oraz w obszarze przeciwdziałania dyskryminacji w zatrudnieniu.

CENA: 1350 netto + (23% VAT) - infromacje na temat płatnośći kliknij tutaj. 

DATA: Wkrótce (dostępne również w formie szkoleń zamknietych)

LOKALIZACJA: WARSZAWA

CZAS TRWANIA: 2 DNI

 
X

Wpisz hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami:

Błędne hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami.