WYG Consulting

part of the WYG group

Home Page | Usługi | Szkolenia | Szkolenia Otwarte 

Program

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych

Kontakt

BUDOWANIE I WDRAŻANIE SYSTEMU OKRESOWYCH OCEN PRACOWNICZYCH

 

CENA: 1350 netto + (23% VAT) - infromacje na temat płatnośći kliknij tutaj. 

DATA: Wkrótce (dostępne również w formie szkoleń zamknietych)

LOKALIZACJA: WARSZAWA

CZAS TRWANIA: 2 DNI

ZAPISZ SIĘ

Szkolenie obejmuje całokształt praktycznej i teoretycznej wiedzy potrzebnej do przygotowania i wdrożenia Systemu Okresowych Ocen Pracowniczych (SOOP) wraz z przygotowaniem systemu udzielania informacji zwrotnej: przekazanie wiedzy z zakresu przygotowania SOOP z naciskiem na budowę samego narzędzia oceny i poprawne przeprowadzenie procesu oceny oraz przygotowanie do przeprowadzenia rozmowy oceniającej – sposoby, kontekst i zasady prowadzenia rozmów oceniających w ramach SOOP.

CEL SZKOLENIA

ADRESACI SZKOLENIA

Szkolenie jest przeznaczone dla osób (menedżerów i specjalistów działów personalnych), które stoją przed zadaniem przygotowania i wdrożenia SOOP własnymi siłami lub z pomocą zewnętrznych firm w roli konsultantów wspierających, a także dla tych, którzy są zainteresowani SOOP na poziomie profesjonalnej wiedzy praktycznej.

– Zapoznanie/podsumowanie wiedzy uczestników na temat różnych systemów ocen pracowniczych oraz ich celów i funkcji w kontekście strategii firmy (rola założeń biznesowych w budowaniu systemów ocen) i powiązania z innymi procesami HR (w tym praca z wynikami oceny).

– Przygotowanie uczestników do budowania, wdrażania i zarządzania systemem ocen w organizacji.

– Zapoznanie/podsumowanie i usystematyzowanie wiedzy uczestników na temat różnych narzędzi wykorzystywanych przy budowaniu systemów ocen pracowniczych.

– Usystematyzowanie wiedzy dotyczącej kryteriów branych pod uwagę przy budowaniu systemu ocen.

METODY SZKOLENIOWE

– Studia przypadków z rynku

– Dyskusje moderowane

– Ćwiczenia z wykorzystaniem metod symulacyjnych

– Działania w grupach zadaniowych

TRENER PROWADZĄCY

Adrianna Filiks  – doświadczony trener (ponad 2500 godzin szkoleniowych zrealizowanych tylko w ciągu ostatnich 4 lat), wykładowca akademicki, ekspert ZZL i coach, wieloletnia dyrektor personalna, z ponad 20-letnią praktyką zawodową w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Z wykształcenia psycholog organizacji i pracy, absolwentka EMBA. Jest ekspertem w zakresie badania i wdrażania strategicznych obszarów ZZL, w tym zarządzania zamianą i motywowania, a także procesów rekrutacji, adaptacji, rozwoju i zarządzania karierą w firmie. Autorka wielu artykułów w prasie branżowej, współautorka opracowań i podręczników. Pasjonuje się tematyka związaną z zarządzaniem różnorodnością pokoleniową w organizacji oraz charakterystyką pokoleń na obecnym rynku pracy.

 
X

Wpisz hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami:

Błędne hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami.