WYG Consulting

part of the WYG group

Strategia

w zarządzaniu zasobami ludzkimi

 

Szkolenia zamknięte

Motywowanie

Outplacement

Zarządzanie talentami

Zarządzanie zmianą

Ocena Pracownicza

Komunikacja

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Zaplanowanie i wdrożenie strategii HR to długofalowy i złożony proces. Cały system zarządzania zasobami ludzkimi składa się z wielu podsystemów, wśród których znajdują się zarówno podstawowe, których pominąć nie można, jak i zaawansowane, których potrzeba zastosowania przychodzi z czasem funkcjonowania podstawowego systemu HRM lub w ogóle nie występuje.

 

WYG Consulting proponuje wsparcie zarówno w zaplanowaniu strategii personalnej od podstaw (współorganizacja działu HR) jak i jej redefinicji i optymalizacji w celu poprawy efektywności systemu HRM.

 

Zbudowanie skutecznego systemu wymaga znajomości zarówno organizacji, jak i pracujących w niej ludzi. Stąd pierwszym, proponowanym przez nas krokiem, jest pozyskanie dokładnej wiedzy o tym, czego oczekują i pracodawca, i pracownicy (audyt funkcji personalnej).

 

Celem audytu jest uzyskanie pełnego obrazu funkcjonowania firmy w zakresie organizacji i zarządzania, aby umożliwić wyciągnięcie wniosków i zaleceń odnośnie funkcjonowania badanych obszarów oraz określić pożądane kierunki modyfikacji. Dopiero w dalszej kolejności możemy w całościowy sposób określić priorytety wprowadzenia zmian, a tym samym wybrać i zaproponować narzędzia i działania, które będą adekwatne do sytuacji i potrzeb Państwa firmy.

Kontakt

 
X

Wpisz hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami:

Błędne hasło. Jeśli nie posiadasz hasła skontaktuje się z nami.